PostSubject: Правила   Правила EmptyWed Sep 02, 2009 2:06 pm

4. Подписът и аватара не трябва да са прекалено големи !
5. Подписът и аватара не трябва да съдържат обидни неща към хора от форума !

Писане :

1. Писането на кирилица е задължително (ако имате проблеми с нея , се извинявате в същия пост) !
2. При записване на резултат от някой мач пишете само резултата и голмайстора , ако е нужно !
3. Обиждането на някой във форума води до наказание ! При псуване по скайп , ще бъдете предупредени веднъж , после следва наказание !
4. Спамът се позволява само и единствено в раздел На Лафче !
5. Задължително е изписването на "Ч" и "Ш" , а не "4" и "6" !
6. Рекламирането на други сайтове или форуми с цел за разпространение се НАКАЗВА СТРОГО !

Правила за игра :

1. Трябва да имате инстралирана Фифа 09 !
2. Като се записвате за някой турнир , трябва да бъдете сериозни !
3. При записване в турнир оставете Скайп и ако е нужно отбора , с който ще играете !
4. Записването на друг играч в някой турнир е забранено , такива мнения просто няма да се считат !
5. Търсенето става чрез скайп !
6. Резултатите и голмайсторите се приемат чрез скрийн или потвърждение от двамата играчи !
7. Не се допуска отлагане на мач освен ако няма основателна причина . При отсъствие на единия играч се пише служебно (0:3) за играча , който е бил редовен !
8. Ако в някой Фаст Къп съперникът ви не ви пише в срок от 10 мин. , то вие можете да си пишете служебна победа (3-0) !
9. При липса и на двамата играчи се пише служебно равенство (0:0) .
10. При излизане на играч от мач без основателна причина , към головете на съперникът му до този момент се прибавят голове , взависимост от минутата на излизане от мача :
- от 1-ва до 60-та мин. - + 3 гола
- от 60-та до 85-та мин. - + 2 гола
- от 85-та до 90-та мин. - + 1 гол
11.Забранено е след като се откажете от участие в една лига , в последствие да се преместите да играете в друга , позволено е единствено да си смените отбора с някой от друга лига , ако и той е съгласен .
12.При сблъсък от турнир , в който се играят по 2 мача , ако някой от 2-мата играчи излезе от някой мач без основателна причина , то другият автоматично печели двубоя (независимо от минутата на излизане от мача) !
13. Абсолютно се забранява използването на Q+W , както и на този бъг - http://uk.youtube.com/watch?v=X4xrSsaMTbQ , официално забранен от ESL !